Vi som hjälper dig

Med över 15 års erfarenhet hjälper vi svenska företag med digital omställning. Vi har blivit omnämnda av Gartner, Forbes och EY för vår kompetens och tillväxt. Nedan hittar du kontaktuppgifter.
Ring oss gärna på +46 852211970
Eller maila på: info@euvic.se

VD

Andreas Södermark

+46 703 042 855 andreas.sodermark@euvic.se

CTO for hire och teamledare

Andrzej Lesniewski

+48 607 110 094 andrzej.lesniewski@euvic.se

Partner och leveransansvarig

Andrzej Misiak

+48 665 446 553 andrzej.misiak@euvic.pl

Kommunikatör

Emma Larsson

+46 730 611 777 emma.larsson@euvic.se

Leveransansvarig, Scrum master och Agile coach

Marcin Misiewicz

+48 665 447 662 marcin.misiewicz@euvic.pl

Affärsutvecklare

Isak Rizell

+46 730 577 588 isak.rizell@euvic.se

Partner

Ola Hesselroth

+46 760 003 030

ola.hesselroth@euvic.se

Affärsutvecklare

Björn Ekelund

+46 723 241 322 bjorn.ekelund@euvic.se

COO

Richard Hammarström

+46 739 535 266

richard.hammarstrom@euvic.se

Kommunikatör

Alexander Tillheden

+46 705 236 959 alexander.tillheden@euvic.se

Enterprise och Business Architect

Fredrik Ölund

+46 709 285 652

fredrik.olund@euvic.se

VD

Andreas Södermark

+46 703 042 855 andreas.sodermark@euvic.se

CTO for hire och teamledare

Andrzej Lesniewski

+48 607 110 094 andrzej.lesniewski@euvic.se

Partner och leveransansvarig

Andrzej Misiak

+48 665 446 553 andrzej.misiak@euvic.pl

Kommunikatör

Emma Larsson

+46 730 611 777 emma.larsson@euvic.se

Leveransansvarig, Scrum master och Agile coach

Marcin Misiewicz

+48 665 447 662 marcin.misiewicz@euvic.pl

Affärsutvecklare

Isak Rizell

+46 730 577 588 isak.rizell@euvic.se

COO

Richard Hammarström

+46 739 535 266 richard.hammatstrom@euvic.se

Affärsutvecklare

Björn Ekelund

+46 723 241 322 bjorn.ekelund@euvic.se

Kommunikatör

Alexander Tillheden

+46 705 236 959 alexander.tillheden@euvic.se

Partner

Ola  Hesselroth

+46 760 003 030 ola.hesselroth@euvic.se

Enterprise and Business Architect

Fredrik Ölund

+46 709 285 652

fredrik.olund@euvic.se

Kontakta oss