Vi som hjälper dig

Med över 15 års erfarenhet hjälper vi svenska företag med digital omställning. Vi har blivit omnämnda av Gartner, Forbes och EY för vår kompetens och tillväxt. Nedan hittar du kontaktuppgifter.

VD

Andreas Södermark

+46 703 042 855 andreas.sodermark@euvic.se

CTO for hire och teamledare

Andrzej Lesniewski

+48 607 110 094 andrzej.lesniewski@euvic.se

Partner och leveransansvarig

Andrzej Misiak

+48 665 446 553 andrzej.misiak@euvic.pl

Kommunikatör

Emma Larsson

+46 730 611 777 emma.larsson@euvic.se

Leveransansvarig, Scrum master och Agile coach

Marcin Misiewicz

+48 665 447 662 marcin.misiewicz@euvic.pl

Agile coach, projektledare och kvalitetsansvarig

Maria Lindstaf

+46 703 205 233 maria.lindstaf@euvic.se

Affärsutvecklare

Isak Rizell

+46 730 577 588 isak.rizell@euvic.se

Cloud architect

Tomasz Klas

+48 733 384 448 tomasz.klas@euvic.pl

Affärsutvecklare

Björn Ekelund

+46 723 241 322 bjorn.ekelund@euvic.se

Kommunikatör

Alexander Tillheden

+46 705 236 959 alexander.tillheden@euvic.se

VD

Andreas Södermark

+46 703 042 855 andreas.sodermark@euvic.se

CTO for hire och teamledare

Andrzej Lesniewski

+48 607 110 094 andrzej.lesniewski@euvic.se

Partner och leveransansvarig

Andrzej Misiak

+48 665 446 553 andrzej.misiak@euvic.pl

Kommunikatör

Emma Larsson

+46 730 611 777 emma.larsson@euvic.se

Leveransansvarig, Scrum master och Agile coach

Marcin Misiewicz

+48 665 447 662 marcin.misiewicz@euvic.pl

Agile coach, projektledare och kvalitetsansvarig

Maria Lindstaf

+46 703 205 233 maria.lindstaf@euvic.se

Affärsutvecklare

Isak Rizell

+46 730 577 588 isak.rizell@euvic.se

Cloud architect

Tomasz Klas

+48 733 384 448 tomasz.klas@euvic.pl

Affärsutvecklare

Björn Ekelund

+46 723 241 322 bjorn.ekelund@euvic.se

Kommunikatör

Alexander Tillheden

+46 705 236 959 alexander.tillheden@euvic.se

Kontakta oss


Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google